Gebaseerd op de slides van de powerpoint, plus uitgebreide notities vanuit de les. Dit vak werd gegeven door docenten van Thomas More in Antwerpen. Ik had 14/20 op dit OPO.
Gebaseerd op de slides van de powerpoints, plus uitgebreide notities vanuit de les/opnames. Gegeven door Mieke Decuyper op Thomas More, Antwerpen. Jaar 2023. Ik was geslaagd op dit OPO.
Gebaseerd op de slides van de powerpoints, plus notities uit de les. Elk onderzoek staat duidelijk uitgeschreven. Werd door Loes Meeussen gegeven op Thomas More Antwerpen. Jaar 2022-2023.
In dit document staat de te kennen leerstof voor het hoofdstuk 'taalontwikkelend lesgeven'. Hierin staat zowel de leerstof van de PowerPoint als van uit het boek. Dit is alles wat gekend moet zijn voor 'taalontwikkelend lesgeven'.
Positieve psychologie is een keuzevak bij Thomas More en wordt gegeven door Griet Vaerenbergh. Het bevat de slides van de powerpoints en notities van de les. Het is in het Nederlands. Jaar 2024.
Alle slides van de powerpoint staan erin, plus notities uit de les/opnames, plus extra informatie uit de cursustekst van acco. Docent is Jan Cottyn aan Thomas More - Antwerpen, academiejaar 2023-2024.
Earn passive income from your study documents! Upload your summary today and help students grow from your efforts. Sellers have already earned more than $315,000.00!
Upload documentAlle slides van de powerpoint + notities uit de les en opnames + uit het boek + tips voor het examen. Gegeven door docent Dinska Van Gucht op Thomas More Antwerpen
these are the fallacies, you will need to know these for the january exam together with my documents 'Academic Writing phrasebank' and 'Academic writing notes'
This is all that you will need to know about the phrasebank! I made a summary of it making it easier to find what you need. This is for the January exam, but it is not all, see another document for the rest of the theory you need to know!
In dit document staan alle hoofdstukken van het groene boekje over de grammatica samengevat. Met deze samenvatting kan je alles van het groen boekje vlot en met veel voorbeelden leren.
Alles wat van taalbeschouwing moet gekend zijn voor nederlands 1.2 staat in deze samenvatting. Er staan ook veel voorbeelden in ter illustratie, zodat je vlot alles kan doornemen en leren. Alles van de PowerPoints en het boek staan er samen in.
Alles uit het boek en de PowerPoints van de didactiek van frans 1.2 is in dit document samengevat. Alles staat in de samenvatting en er mist geen enkel hoofdstuk, er staan ook voorbeelden in om zo vlot te leren.
Alle hoofdstukken zijn samengevat in dit document. Ook de 2 zelfstudies (H3 en 7) staan samengevat in dit document. Alle theorie kan geleerd worden met dit document.
Deze samenvatting bevat alle informatie uit de lessen, het omvat dus zowel de informatie uit de slides als mijn persoonlijke notities uit alle lessen. De samenvatting legt alle begrippen in mensentaal uit en bevat een duidelijke structuur, zodat jij direct...
Het document is een samenvatting van mens en gezondheid, het vak in het tweede jaar. Het omvat de powerpoints en eigen aanvullende lesnotities. Het is gemaakt in 2024.
These are my notes that I took out of the book, that I ought to be important! If you want the slides you can find them on canvas
Deze samenvatting is gebaseerd op notities van tijdens de lessen, het leerpad en slides. Voor het vak mondiale milieuproblematiek aan Hogent (alle hoofdtukken meegenomen). Veel succes ermee!
This is my summary of Business Information systems. It is a summary of the class lectures. For this summary I used the slides in my other summary I used my own notes from the lectures
Dit is een samenvatting van het vak privaat bankrecht. Het is gedoceerd door prof. Steennot aan de UGent. De samenvatting bevat notities van alle lessen samen met de PPT's. (gastles staatssecretaris ontbreekt, maar is niet te kennen)
This is a end of chapter summary for the course Managerial accounting it is a VUB course. We use the book introduction to Management Accounting - seventeenth edition, global edition