Personen en familierecht gegeven door lecoutre op hogeschool in Antwerpen. Alle voorbeelden die hij geeft staan er bij.
Heel goede samenvatting van zakenrecht gegeven door lecoutre. Ook voorbeelden staan er in.
Verbintenissen recht van lecoutre. Heel nauwkeurige samenvatting met voorbeelden.
Bijzondere overeenkomsten jaar 2018-2019 Bevat de powerpointpresentatie + notities, uitleg en oefeningen. Behaalde resultaat met dit document = 15/20
Familiaal Vermogensrecht samenvatting van de ppt + notities hierbij genomen. Academiejaar 2018-2019, richting Rechtspraktijk op de KdG. Behaalde resultaat 17/20. Het leren van deze samenvatting + oefeningen die ik eveneens aanbied, is alles te kennen voor ...
Alles letterlijk opgeschreven wat hij tijdens de les heeft gezegd in het academiejaar 2018-2019. Kan dus niet recenter ! De andere delen heb ik ook geüpload , dus neem zeker een kijkje op m'n profiel ! In eerste zit heb ik makkelijk 14 / 20 gehaald.
Earn passive income from your study documents! Upload your summary today and help students grow from your efforts. Sellers have already earned more than $315,000.00!
Upload documentSamenvatting van het NIEUWE boek van Mr. de Ceuster . Alles wat hij in de les heeft gezegd erbij !
Overzicht van alle behandelde dierenrassen met bijbehorende waarden aangaande dracht, ouderdom, vruchtbaarheid etc. Aanvullend een overzicht van tandformules, wisseling en uitbotting.
Bondig overzicht van alle behandelde schapenrassen en hun eigenschappen. 1005FBDDIE
Bondig overzicht van alle behandelde runderrassen en hun eigenschappen. 1005FBDDIE
Bondig overzicht van alle behandelde paardenrassen en hun eigenschappen. 1005FBDDIE
Bondig overzicht van alle behandelde honden- en kattenrassen en hun eigenschappen. 1005FBDDIE
In dit document vindt je een lijst met de belangrijkste vocabulaire die je vindt in het boek 'Grammaire Innovactive'. Ook staat er een tabel in met de vervoeging van de werkwoorden die je voor dit examen zeker moet kennen.
Dit document is een heel korte samenvatting met enkele belangrijke begrippen voor het examen bedrijfsbeheer van het eerste jaar KMO Management.
Introductieles mens en organisatie. Zelf gemaakt, uit notas ppt en boek
Dit is alles wat je moet kennen voor het laatste hoofdstuk van biologie derde graad. Ik heb de boeken Biogenie 5.2, 5.2/6.2, 6.2 en het handboek voor het ingangsexamen geneeskunde gebruikt.
Dit is alles wat je moet kennen van het achtste hoofdstuk biologie derde graad ASO. Ik heb de boeken Biogenie 5.2, 5.2/6.2, 6.2 en het handboek voor het ingangsexamen geneeskunde gebruikt.
Dit is alles wat je moet kennen voor het zevende hoofdstuk biologie van de derde graad ASO. Ik heb de boeken Biogenie 5.2, 5.2/6.2 en 6.2 en het handboek voor het ingangsexamen geneeskunde gebruikt.
Dit is alles wat je moet kennen voor het zesde hoofdstuk biologie van de derde graad ASO. Ik heb de boeken Biogenie 5.2, 5.2/6.2, 6.2 en het handboek voor het ingangsexamen geneeskunde gebruikt.
Dit is alles wat je moet kennen voor het vijde hoofdstuk biologie van de derde graad ASO Ik heb de boeken Biogenie 5.2, 5.2/6.2, 6.2 en het handboek voor het ingangsexamen van geneeskunde gebruikt.