Samenvatting van alle powerpoints en lessen en aangevuld uit het boek. Gemaakt voor het schakelprogramma van de master Psychologie voor het vak Methoden van het wetenschappelijk onderzoek deel 2 voor de examenperiode van juni 2025. Zie de tags voor de verschillende onderwerpen.
Het document heeft 40 bladzijdes en is gemaakt in mijn gebruikelijke sjabloon (gebruik van kleur en meestal volzinnen, maar een duidelijke structuur).
Ik bied samenvattingen aan van mijn vorige opleidingen (Kleuteronderwijs aan de UCLL in Heverlee, 2018-2022 en verkort traject Toegepaste Psychologie aan de Thomas More in Antwerpen, 2022-2024) en van mijn huidige opleiding (schakel/master Psychologie aan de KU Leuven, 2024-2027).
Hou er rekening mee dat leerstof kan variëren met de jaren en lectoren; mogelijks komen oudere samenvattingen niet helemaal meer overeen met jouw leerstof. Kijk goed de tags na als het gaat om een ouder bestand.
Aarzel niet om me een berichtje te sturen met vragen, feedback of opmerkingen!
biologie functieleer deel 1 functieleer, deel 1 functieleer, deel 2 gedragstherapie health psychology part 2: biopsychological interactions human biology inleiding tot de algemene ziekteleer inleiding tot de wijsbegeerte lessen in de psychologie voor de samenleving (lips) menselijke biologie en ziekteleer methoden van het wetenschappelijk onderzoek deel 2 methoden van het wetenschappelijk onderzoek, deel 1 methoden van wetenschappelijk onderzoek neuropsychology and psychopharmacology ontwikkelingspsychologie deel 1 ontwikkelingspsychologie, deel 2: adolescentie tot late volwassenheid preventie: kinderen en jongeren psychologie van individuele verschillen, deel 2: persoonlijkheid psychopathologie en psychiatrie psychopathologie en psychiatrie kinderen en jongeren, deel 2 sociale psychologie sociologie statistiek wijsbegeerte