Hallo eerstejaars student!
Ik heb vorig jaar erg mijn best gedaan op al mijn samenvattingen, vandaar dat ik ze nu aan jullie wil verkopen voor een eerlijke prijs.
In het document:
Wordt H1, H3, H4, H5 van Goldstein samengevat. H6, H5 van Kalat samengevat. H11 over taal en H12 over problem solving en de tekst signaaldetectietheorie allemaal samengevat.
Ik heb het met plaatjes en voorbeelden zo goed mogelijk probreren uit te leggen. De tekst neuropsychologie mist, die moet je zelf nog doornemen.
Hou dit als voorbereiding voor Hoorcolleges erbij dan hoef je niet zoveel tekst voor de Hoorcolleges te lezen maar dat je wel al de basis weet.
Zo haal je zeker een goed cijfer!.
Ik studeer psychologie op de universiteit in Utrecht.
Ik hoop dat ik veel van jullie kan helpen, door goede, maar iets betaalbaardere samenvattingen te maken.
21ste eeuw en de moderne mens adolescent development biologische grondslagen van het gedrag cognitie en gedrag developmental psychopathology diagnostiek in de klinische psychologie diversiteit binnen de geestelijke gezondheidszorg grondslagen van de klinische psychologie hersenen & cognitie hersenen en gedrag intra- en intergroepsprocessen kennismaking met onderzoeksmethoden en statistiek klinische neuropsychologie klinische psychologie methoden, techniek & statistiek 1 motivatie en de zelfsturende mens neuroscience of social behavior and emotional disorder ontwikkelingspsychologie psychologie als wetenschap psychopathologie ii psychopharmacology self-regulation sociale cognitie sociale psychologie toe (toepassen van onderzoeksmethoden en statistiek)