Samenvatting voor de eerste paar lessen van Groot Worden (ofwel ontwikkelingspsychologie) in de richting kleuteronderwijs (BAKO - in Nederland PABO). Zie de tags voor de verschillende onderwerpen - 30 pagina's
-- ik maak strakke samenvattingen met verschillende kleuren en enkele fotootjes. Voor vragen kun je me altijd een bericht sturen.
-- adhv deze samenvatting haalde ik 75% op mijn examen
Ik bied samenvattingen aan van mijn vorige opleidingen (Kleuteronderwijs aan de UCLL in Heverlee, 2018-2022 en verkort traject Toegepaste Psychologie aan de Thomas More in Antwerpen, 2022-2024) en van mijn huidige opleiding (schakel/master Psychologie aan de KU Leuven, 2024-2027).
Hou er rekening mee dat leerstof kan variëren met de jaren en lectoren; mogelijks komen oudere samenvattingen niet helemaal meer overeen met jouw leerstof. Kijk goed de tags na als het gaat om een ouder bestand.
Aarzel niet om me een berichtje te sturen met vragen, feedback of opmerkingen!
beweging brede basiszorg 2 groot worden groot worden in denken groot worden of ontwikkelingspsychologie krachtig kleuteronderwijs leren in diversiteit levensbeschouwing rooms-katholieke godsdienst opo 1 opo 4: spelen met kinderen peuter religie, zingeving en levensbeschouwing (rzl) rzl samen groot worden spelen en leren spelen en leren 2 wereldoriëntatie wereldoriëntatie (wo) wiskunde