In deze scriptie worden verschillende theorieën besproken over de ondergang van de Maya's. Dit wordt aan de hand van vier deelvragen gedaan. Aan het einde van de scriptie wordt een conclusie getrokken over de meest logische theorieën. De scriptie is compleet met voetnoten en een APA-bronnenlijst. De scriptie bevat iets meer dan 6000 woorden.
Hoi,
Ik ben in het jaar 2022 geslaagd op VWO. Inmiddels studeer ik aan de universiteit Utrecht. Nu wil ik graag mijn samenvattingen en andere studiemethodes verkopen om andere te helpen. Aarzel niet om een berichtje te sturen als je vragen hebt of als je ergens hulp bij wilt!
aardrijkskunde bedrijfseconomie biologie duits economie engels filosofie frans geography geschiedenis godsdienst history informatica kunst latijn leerling m&o maatschappijleer maatschappijwetenschappen management & organisatie management en organisatie natuurkunde nederlands scheikunde wiskunde b