Dit is een samenvatting van hoofdstuk 21: Vermogensmarkt, hoofdstuk 22: Strategische keuzes en hoofdstuk 23: Marketingbeleid. De hoofdstukken zijn uit het eerste theorieboek van de methode Bedrijfseconomie in balans, ze behoren tot domein D en E. De samenvatting bestaat uit plaatjes, tekst, en voorbeelden.
Ik maak samenvattingen en zit zelf in VWO 6. Ik wil graag helpen met je opleiding en zorgen dat je het haalt. Voor vragen ben ik bereikbaar in de chat!
aardrijkskunde bedrijfseconomie bedrijseconomie biologie duits economie engels frans geschiedenis kcv kunst (algemeen) latijn maatschappijleer nask nask (natuurkunde/scheikunde) natuur, leven en techniek natuur-/scheikunde natuurkunde nederlands nl&t nlt physics scheikunde wiskunde wiskunde b