Herschrijf de volgende tekst: Beste eigenaar,
De eigenaar-verhuurder die een woning verhuurd aan de woonmaatschappij WOONTROTS, krijgt jaarlijks een procentuele korting toegekend op zijn belasting onroerende voorheffing.
Als de huurder van WOONTROTS zelf, minstens 2 personen ten laste heeft, is er echter nog een extra korting.
Deze extra korting komt ten goede van de huurder maar wordt wel via uw aanslagbiljet toegekend.
Als bijlage kan u het document mindering onroerende voorheffing terugvinden dat onze huurder heeft ontvangen van het Agentschap Vlaamse Belastingdienst voor het aanslagjaar 2023. Hierop wordt het bedrag van deze korting vermeld.
U kan dit nakijken op uw eigen aanslagbiljet van de onroerende voorheffing gezien u deze vermindering ook toegekend kreeg.
Wij zullen dit bedrag in mindering brengen van de hoofdhuur voor maart 2025.
In maart 2025 mag u nmalige hoofdhuurbetaling ten bedrage 0,00euro ( HH bedrag vermindering) verwachten
Woontrots brengt dit bedrag op zijn beurt in mindering van de huur die de onderhuurder dient te betalen.
Vanaf april 2025 hervatten wij automatisch de normale hoofdhuurbetaling.
. De tekst moet geschreven zijn in de Nederlandse taal. De tekst moet in 250 woorden geschreven zijn.
Ask a study question and we will try to answer it as best we can.
Ask a questionAsk a study question and we will try to answer it as best we can.
Ask a question