Studybot answer

Ask a question ›
 
Question asked by: 22108149 - 1 year ago

Schrijf een verhaal over het onderwerp: Mijn stage bij My Hospitality Caribbean B.V. was een echte mijlpaal in mijn professionele ontwikkeling. Waar ik voorheen vooral opdrachten uitvoerde of meekeek, kreeg ik nu de ruimte n het vertrouwen om echt iets neer te zetten binnen de organisatie. Ik was verantwoordelijk voor het ontwikkelen van een beroepsproduct dat gericht was op het verbeteren van interne processen, en merkte al snel hoeveel impact dat had niet alleen op het bedrijf, maar ook op mijn eigen groei.

In het begin dacht ik nog: een paar formats en instructies maken, dat lukt wel. Maar gaandeweg ontdekte ik hoe ingewikkeld het eigenlijk is om duidelijke, bruikbare documenten te maken die ook echt werken voor iedereen in het team. Wat voor mij logisch was, bleek dat voor een ander soms helemaal niet te zijn. Hierdoor leerde ik om niet alleen vanuit mezelf te denken, maar me steeds af te vragen: Hoe komt dit over op iemand anders? Die omslag in denken van wat weet ik naar hoe leg ik het goed uit was een belangrijk inzicht voor mij.

Ik zag ook van dichtbij hoe een organisatie die snel groeit, soms vastloopt als er geen duidelijke werkwijzen of afspraken zijn. Dat leverde frustratie op bij collegas, maar gaf mij juist motivatie: ik wilde helpen om structuur aan te brengen. Samen met de operationeel manager heb ik verschillende formats ontwikkeld en getest, en steeds weer aangepast op basis van wat er in de praktijk werkte. Juist die samenwerking, en het feit dat collegas actief meedachten, zorgde voor draagvlak en betrokkenheid. Dat voelde als een bevestiging dat ik niet meer werd gezien als alleen maar een stagiaire, maar echt als onderdeel van het team.

Toch liep ik ook tegen mijn eigen valkuilen aan. Ik wil graag dat dingen goed gaan, en daardoor had ik de neiging om alles zelf op te pakken. Het gebeurde regelmatig dat ik na werktijd nog even bleef om iets af te ronden, of dat ik een taak overnam omdat ik dacht dat het anders niet goed zou gaan. Aan de ene kant laat dat zien hoe betrokken ik ben, maar ik leerde ook dat het belangrijk is om los te laten en collegas ruimte te geven. Vertrouwen hebben in het proces n in anderen hoort k bij professioneel werken.

Deze stage heeft me laten zien dat ik meer kan dan ik dacht. Ik durf nu initiatief te nemen, beslissingen te maken en mijn ideen te delen. Maar vooral: ik voel me nu echt een professional. Iemand die niet alleen uitvoert, maar ook meedenkt, vooruitkijkt en bijdraagt aan verbetering. En daar ben ik trots op.. De tekst moet geschreven zijn op het niveau van de Hogeschool. De tekst moet geschreven zijn in de Nederlandse taal. De tekst moet in 1000 woorden geschreven zijn. De stijl van de tekst moet zijn: beschrijvend.

Answer generated by AI Report answer

Ask a study question and we will try to answer it as best we can.

Ask a question
 
Log in via e-mail
New password
Subscribe via e-mail
Shopping Cart

Deal: get 10% off when you purchase 3 or more items!

Deal: get 10% off when you purchase 3 or more items!

[Inviter] gives you € 2.50 to purchase summaries

At Knoowy you buy and sell the best studies documents directly from students. <br> Upload at least one item, please help other students and get € 2.50 credit.

Register now and claim your credit