Studybot answer

Ask a question ›
 
Question asked by: bouchradriss - 1 year ago

Schrijf een artikel over het onderwerp: orwoord

Welkom! Mijn naam is Bouchra, en ik ben verheugd om je iets over mezelf te vertellen. Ik ben 35 jaar getrouwd en moeder van vier prachtige kinderen. Samen met mijn gezin woon ik in de levendige stad Rotterdam. Mijn levensreis begon echter in Marokko, waar ik ben geboren en opgegroeid. Daar heb ik twee jaar Economie gestudeerd aan de universiteit en mijn propedeuse behaald. Via gezinshereniging ben ik naar Nederland gekomen, waar ik mijn leven en carrire verder heb opgebouwd.

Een van mijn eerste uitdagingen in Nederland was het leren van de taal. Met veel doorzettingsvermogen heb ik mijn diploma Nt2 examen programma 2 behaald. Dit opende de deuren naar een nieuwe carrire. Ik begon als administratief medewerkster bij het Johan de Witt College (ISK) in Den Haag. Hier ontdekte ik mijn passie voor het onderwijs, wat mij motiveerde om mijn diploma als onderwijsassistent te behalen.

Sinds 2013 werk ik met veel plezier als onderwijsassistent bij het Rotterdam Design College, specifiek binnen de Internationale Schakelklas (ISK). Het werken met deze leerlingen geeft mij veel voldoening. Als onderwijsassistent heb ik een breed scala aan taken. Ik begeleid leerlingen zowel individueel als in groepjes, en help hen bij vakken zoals schrijven, lezen en rekenen. Momenteel geef ik extra rekenlessen tijdens de KeuzeWerkTijd (KWT) op maandag- en donderdagmiddag, speciaal voor leerlingen die extra ondersteuning nodig hebben.
Wat betreft Module taal toen we pas begonnen was ik de eerste les helaas ziek en ik vond het erg dat ik de eerste les miste . Tijdens de tweede les had ik het gevoel dat de lessen van deze module niet bij mij van toepassing zijn omdat ze meer geschikt zijn voor de basisschool maar tijdens mijn observaties heb ik juist ontdekt dat veel van die theorie lessen geschikt zijn voor onze leerlingen vooral bij RT lessen. Mijn collega mevrouw die rt les geeft haar les was opgezet volgens het viertaktmodel ,modellen en zoemend lezen .Ik was blij om dat te ontdekken op onze school.
Dus ik heb veel geleerd tijdens deze module taal en ik ga zeker in de komende jaren proberen wat ik geleerd heb te gebruiken in de praktijk

. De tekst moet geschreven zijn op het niveau van het MBO. De tekst moet geschreven zijn in de Nederlandse taal. De tekst moet in onbeperkt aantal woorden geschreven zijn. De stijl van de tekst moet zijn: geen voorkeur.

Answer generated by AI Report answer

Ask a study question and we will try to answer it as best we can.

Ask a question
 
Log in via e-mail
New password
Subscribe via e-mail
Shopping Cart

Deal: get 10% off when you purchase 3 or more items!

Deal: get 10% off when you purchase 3 or more items!

[Inviter] gives you € 2.50 to purchase summaries

At Knoowy you buy and sell the best studies documents directly from students. <br> Upload at least one item, please help other students and get € 2.50 credit.

Register now and claim your credit