- You viewed:inleiding tot het recht
- Uploaded by:criminology123
- Study: Vrije Universiteit Brussel / Criminologische Wetenschappen / inleiding tot het recht
-
63 pages
inleiding tot het recht van prof Opgenhaffen, eerstejaarsvak criminologie aan de KuLeuven. Dit document is voldoende om examen te kunnen. Let op de codex verandert elk jaar dus niet alle artikels zijn hier in opgenomen of zijn nog relevant.
Samenvatting van het vak inleiding tot het recht, gegeven in de 1ste semester van de 1ste bachelor. Het is een samenvatting van de lessen en de teksten. Slaagde met deze samenvatting voor het vak van de eerste keer.
Uitgebreide samenvatting inleiding tot het recht. Vak gegeven door prof Tim Opgenhaffen. Bijbehorende inhoudstafel, samenvatting van 90 pagina's.
Samenvatting inleiding tot het recht C02A2A gedoceerd door Dirk Van Daele. Dit vak heeft geen boek dus deze samenvatting is de enige leerstof. Samenvatting bestaat uit lesnotities en extra schema's ter verduidelijking.
de politieke gechiedenis van belgië dit is een samenvatting van in het schooljaar 2021-2022 vrije universiteit brussel, vub deze samenvatting is geschreven in het nedrlands heeft een totaal van 148 pagina's criminologische wetenschappen aan de vub
sociologie en rechtssociologie (in de criminologie) vrije universiteit van brussel deze samenvatting telt 77 pagina's in totaal deze samen vatting is geschreven in het nederlands vub criminologische wetenschappen
statistiek 1 voor de sociale wetenschappen dit bevat een totaal van 14 pagina's criminologische wetenschappen aan de vrije universiteit van brussel 1ste bachelor dit is geschreven in het nederlands dateert van 2021-2022 alle theorie
inleiding tot de criminologie en de strafrechtsbedeling. een totaal van 49 pagina's. dit is een samenvatting gemaakt in het schooljaar 2021-2022 dit is geschreven in het nederlands, vrije universiteit brussel
historische criminologie van les 1 tot en met les 6. 27 pagina's in totaal. vrije universiteit brussel: criminologie is een samenvatting van in het schooljaar 2021-2022 .
psychologie ( in de criminology) criminologische wetenschappen aan de vrije universiteit in brussel een totaal van 82 pagina's deze is geschreven in het nederlands vub, 1ste bachelor
wijsbegeerte, handboek; eerlijke wetenschap samenvatting is volledig geschreven in het nederlands heeft een totaal van 8 pagina's vrije universiteit van brussel, 20211-2022 1ste bachelor in de criminologische wetenschappen
inleiding tot de criminologie en strafrechtsbedeling een totaal van 93 pagina's een vervollediging van de andere samenvatting. vrije universiteit brussel een samenvatting van 2021-2022 de samenvatting is geschreven in het nederlands
Tip! Deze samenvatting is gemaakt aan de hand van het handboek en de Powerpoints van Karim Fawzi. Alle extra oefeningen die we in de les maakten staan hier ook in. Zo kan je makkelijk de geleerde leerstof direct toepassen in de oefeningen.
Dit is een samenvatting van het vak Inleiding tot het recht aan de UGent van het boek volume 1. Ik zit in mijn eerste jaar TEW-EW-HIR en dit is dus de leerstof die we moesten kennen voor dit jaar (2020-2021). Sommige delen die we niet moesten kennen staan toch...
Gedetailleerde samenvatting van het vak Inleiding tot het recht gegeven in het 1ste jaar handelswetenschappen. Deel 2 komt overeen met het deel behandeld door de 2de prof.
Gedetailleerde samenvatting van het vak Inleiding tot het recht gegeven in het 1ste jaar handelswetenschappen. Deel 3 komt overeen met het deel behandeld door de 3de prof.
Gedetailleerde samenvatting van het vak Inleiding tot het recht gegeven in het 1ste jaar handelswetenschappen. Het eerste deel komt overeen met het deel gegeven door de 1ste prof.
Duidelijke, gestructureerde samenvatting Inleiding tot het recht, gegeven in het 1ste jaar Accountancy-Fiscaliteit (academiejaar 2017-2018). Handboek: Inleiding tot het recht - M. van Hoecke en B. Bouckaert. Ik was d.m.v. deze samenvatting geslaagd voor het ee...
In het eerste jaar toegepaste taalkunde krijg je een Inleiding tot het Recht. In dit document heb ik de powerpoint en lesnotities met extra voorbeelden samengegoten in een samenvatting.
Samenvatting "inleiding tot het recht" Les (powerpoint) en het boek 2018-2019
Samenvatting van de Powerpoint, de cursus en mijn eigen notities.
Het is een goede en gestructureerde samenvatting, ikzelf ben er ruim mee geslaagd ondanks dat ik niet alles van deze samenvatting heb geleerd. In duidelijk geschreven taal met tabellen en schema's om het nog duidelijker te maken.
Dit document bevat een samenvatting van het vak 'recht', gegeven door Annemie Borms.
samenvatting inleiding tot recht, vub 2017-18 1e bachelor, prof: michael de jonckheere
Samenvatting van de Powerpoint, de cursus en mijn eigen notities.