- You viewed:technologie fotografie samenvatting
- Uploaded by:myrtes
- Study: Examencommissie Vlaamse Overheid / Fotografie / Technologie Fotografie
-
33 pages
Samenvatting technologie fotografie Gebaseerd op de vakfiche van 2022-2023 3de graad tso Kan gebruikt worden tot 2025 Heb deze zelf gebruikt voor mijn examen Perfect voor de examencomissie, kan ook gebruikt worden op gewone scholen
Samenvatting Optica en Kleurleer geschikt voor de richting TSO Fotografie in de examencommissie en Fotografie bij het volwassenenonderwijs. Alles staat vermeld en uitgewerkt volgens de vakfiche.
Samenvatting/boekverslag van het boek Bezonken Rood van Jeroen Brouwers voor leerlingen van de Examencommissie. Aan het begin staat er info over de auteur, verder is elk hoofdstuk samengevat en staan er ook quotes vermeld die gelinkt zijn aan de titel.
Samenvatting/boekverslag van het boek de Loteling van Hendrik Conscience. Eerst staat er info over de auteur en het boek, verder is elk hoofdstuk samengevat en staan er quotes vermeld die gelinkt zijn aan de titel.
Dit is een samenvatting voor optica en kleurleer. Perfect voor de examencommissie. Gebaseerd op de vakfiches voor 2021 en 2022.
Samenvatting Sensitometrie, eerste jaar Fotografie, Narafi
Dit is mijn samenvatting kunst en cultuur uit het eerste jaar hoger onderwijs Fotografie te Narafi. Het is een samenvatting van de Barok tot en met het Japonisme.
Dit is een samenvatting van het technologie van het beeld Deel II in het 2e jaar Narafi. Het gaat van hoofdstuk 1 (licht en belichting) tot hoofdstuk 8 (Nat colodium) & bevat ook de samenvatting van de video van Heissler.
Een samenvatting van technologie van het beeld in het 2e jaar NARAFI. Van HS1 lichtmeting tot HS8 optimale belichting vs correcte belichting.
Samenvatting over de flitsfotografie : - Eigenschappen en kenmerken van flitslicht - De omgekeerde kwadraatregel - Het principe van flitssynchronisatie
Dit is mijn samenvatting over de geschiedenis van de fotografie van het 1e jaar te Narafi. het bespreekt de verschillende takken in de fotografie reportage doc .. van vroeger tot nu.
Eerste jaar Beeldtechniek, Fotografie, NARAFI