-
Jonie
- Education: Arteveldehogeschool / Vroedkunde
- 0 Following - 1 Followers - 9 Documents sold
Dit document is een samenvatting van het vak leraar en samenleving (LESA) uit de opleiding verkorte educatieve bachelor secundair onderwijs aan de Arteveldehogeschool. Het bevat alle nodige leerstof voor het gesloten boek examen. Ikzelf dat in de groep van...
Dit document is een samenvatting van het vak doelgericht werken en evalueren (DOWE) uit de opleiding verkorte educatieve bachelor secundair onderwijs aan de Arteveldehogeschool. Het bevat alle nodige leerstof voor het examen.
Dit is een samenvatting van volledig module 17 - Gespecialiseerde en toegepaste farmacologie uit het 3e jaar vroedkunde Arteveldehogeschool.
Dit is een samenvatting van volledig module 13 - vroedvrouw in de gespecialiseerde zorg uit het 3e jaar Arteveldehogeschool.
Dit is een samenvatting van het deeltje statistiek van het 2de jaar vroedkunde module 9 aan de Artevelde hogeschool.
Dit is een samenvatting van het deeltje verdieping wetgeving van het 2de jaar vroedkunde module 9 aan de Artevelde hogeschool.
Dit is een samenvatting van het deeltje verdieping psychologie van het 2de jaar vroedkunde aan de Artevelde hogeschool.
Dit is een samenvatting van het deeltje verdieping ethiek van het 2de jaar vroedkunde module 9 aan de Artevelde hogeschool.
Dit is een samenvatting van het deeltje neonatologie van het 2de jaar vroedkunde module 8 aan de Artevelde hogeschool.
Dit is een samenvatting van het deeltje neonatologische begeleiding in het 2de jaar vroedkunde module 8 op Artevelde hogeschool.
Dit is een samenvatting van evidence-based medicine in het 1ste jaar vroedkunde module 1 (Artevelde hogeschool). De lessen zijn gegeven in het jaar 2022-2023.
Dit is een samenvatting van visie op zorg in het 1ste jaar vroedkunde module 1 (Artevelde hogeschool). De lessen zijn gegeven in het jaar 2022-2023.
Dit is een samenvatting van ziekenhuishygiëne in het 1ste jaar vroedkunde module 1 (Artevelde hogeschool). De lessen zijn gegeven in het jaar 2022-2023.
Dit is een samenvatting van huid en handhygiëne in het 1ste jaar vroedkunde module 1 (Artevelde hogeschool). De lessen zijn gegeven in het jaar 2022-2023.
Dit is een samenvatting van sensorisch stelsel in het 1ste jaar vroedkunde module 1 (Artevelde hogeschool). De lessen zijn gegeven in het jaar 2022-2023.
This user has not added any bundels yet
This user has not yet created any quizzes