Dit is een zeer uitgebreide samenvatting met de notities van alle lessen en een volledige samenvatting van het boek 'Het Verdriet Van Spanje' geschreven door Mvr. Stallaert.
Na mijn academische bachelordiploma in de toegepaste taalkunde behaald te hebben, ben ik momenteel bezig aan een masteropleiding in het vertalen.
19th century literature descritieve taalkunde digitale en professionele communicatie filmgeschiedenis (vroege cinema) filmgeschiedenis 2 filosofie geschiedenis van de film i geschiedenis van de nederlandstalige letterkunde 3 inleiding tot de filmwetenschap inleiding tot de westerse wijsbegeerte introduction to the study of literature in english kwalitatieve onderzoeksmethoden literaire genres literatuur en diversiteit spaans grammatica 1 spaans grammatica 2 spaans: samenleving en cultuur in spanje taal tussen natuur en cultuur theatre histories wijsbegeerte: van de presocratische tot de postpatriarchale filosofie