Overzicht van de der-groep, ein-groep en de keuzevoorzetsels met ezelsbruggetjes om alles beter te onthouden. Veel leerplezier en vooral veel succes! Met vriendelijke groet, Elise
Ik was magna cum laude geslaagd voor het VWO in juni '24, van augustus '24 tot en met mei '25 studeerde ik een jaar aan een Amerikaanse universiteit genaamd Denison University en vanaf september '25 studeer ik Econometrie aan de EUR. Ik heb heel veel samenvattingen en school-gerelateerde documenten waar ik eigenlijk helemaal niets meer mee doe, maar die mij wel goede studieresultaten hebben opgeleverd. Ik hoop dat ik anderen er mee kan helpen. In ieder geval heel veel succes met leren!
Géén één van mijn geüploade studiedocumenten bevat ook maar enige vorm van informatie gegenereerd door artificial intelligence. Alles is persoonlijk samengevat en getypt.
aardrijkskunde bedrijfseconomie biologie duits economie engels filosofie frans geography geschiedenis godsdienst history informatica kunst latijn leerling m&o maatschappijleer maatschappijwetenschappen management & organisatie management en organisatie natuurkunde nederlands scheikunde wiskunde b